![](https://www.opanpireas.gr/wp-content/uploads/2021/02/PITA2.jpg)
Κοπή Βασιλόπιτας 2021
Σε μια υψηλού συμβολισμού κίνηση προχώρησε ο πρόεδρος του Ο.Π.Α.Ν. του Δήμου Πειραιά με την live stream κοπή της βασιλόπιτας του Οργανισμού. Η διαδικτυακή συμμετοχή όλων των δομών στην διαδικασία είναι κάτι που σχολιάστηκε θετικά καθώς πραγματοποιήθηκε για πρώτη φορά. Ο κ. Ιωσήφ Βουράκης τόνισε την σημαντικότητα του να είμαστε όλοι σε αυτούς τους καιρούς ενωμένοι, αλλά και να παραμένουμε ασφαλείς, μέχρι να ξεπεραστεί αυτή η πρωτόγνωρη κατάσταση.
![](https://www.opanpireas.gr/wp-content/uploads/2021/02/PITA1-300x300.jpg)