![](https://www.opanpireas.gr/wp-content/uploads/2021/04/VOTS.jpg)
Με επιτυχία ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες καθαρισμού και καλλωπισμού του περιβάλλοντα χώρου του ΟΠΑΝ
![🌳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/1f333.png)
Παράλληλα με τις προβλεπόμενες από τον νόμο διαδικασίες απομακρύνθηκαν από τον χώρο άστεγοι οι οποίοι και προτάθηκε να μεταφερθούν σε ειδικές δομές της πρόνοιας του δήμου μας.
Η μεγάλη επισκεψιμότητα που παρατηρείται στον ευρύτερο περιβάλλοντα χώρο του οργανισμού, λόγω των περιοριστικών μέτρων κατά της εξάπλωσης της πανδημίας και η διατήρηση μιας ευπρεπούς εικόνας (καθαριότητα κλπ) αφορά όλους τους δημότες μας που μας επισκέπτονται. Ας συντηρήσουμε την καθαρή πλέον εικόνα, η συμβολή σας είναι σημαντική.